تاریخچه ReSound

ReSound در دنیا

نقشه جهان

گروه GN ReSound  یکی از بزرگترین تولید کنندگان سمعک و تجهیزات تخصصی شنوایی در جهان بوده و محصولات آن در بیش از 80 کشور دنیا عرضه شده اند. دفتر اصلی این کمپانی در کشور دانمارک قرار دارد و سابقه فعالیت آن به سال 1943 باز می گردد. از آن زمان تا به امروز، در صنعت سمعک و تجهیزات کمک شنوایی همواره ReSound یکی از بهترین ها بوده و تکنولوژی های بسیاری را برای اولین بار به دنیا معرفی کرده است. کیفیت صدای عالی و طراحی برتر سمعکهای ReSound در دنیا شناخته شده است.

 

ReSound در ایران 

شرکت پیشرفت درمان

شرکت پیشرفت درمان (سهامي خاص) از سال 1349 و در ابتدا با نام شرکت ایمسکو (IMSCO) فعالیت رسمی خود را در زمینه تجهیزات پزشکی در ایران آغاز کرد. هدف این شرکت از اولین روز تاسیس انتقال برترین تکنولوژی و دانش روز دنیا به کشور و ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت و شایسته مردم این سرزمین بوده و در طول بیش از چهار دهه از فعالیت خود همواره جزء خوشنام ترین و شناخته شده ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات پزشکی بوده است. مديران فعلي اين شركت از نسل دوم خانواده قاصر و ناصرنيا مي باشند و هم اكنون نسل سوم اين خانواده نيز در قالب ‏كادر اجرايي 42 نفره شركت و در بخشهاي مختلف آن در حال تجربه اندوزي و کسب مهارت های لازم هستند. اين امر باعث گرديده ‏سياست گذاري هاي شركت با افق ديده گسترده و بر اساس اهداف بلند مدت تبيين گردد.  شرکت پیشرفت درمان در حال حاضر در زمینه تخصص هاي مختلفي از جمله: قلب، مغز و اعصاب، چشم، گوش و حلق و بيني، ‏زنان و زايمان، ارولوژي، عمومي و ... فعالیت دارد.

 این شرکت در زمینه تجهیزات شنوایی شناسی و سمعک در ایران از سال 1355 نمایندگی انحصاری محصولات گروه GN Otometrics و GN ReSound را در دست داشته و در سراسر کشور تا کنون بیش از 5000 دستگاه از انواع مختلف تجهیرات تخصصی شنوایی شناسی از مجموعه GN Otometrics توسط شرکت در اختیار بخش های خصوصی و دولتی قرار گرفته است. همچنین در زمینه سمعک و تجهیزات کمک شنوایی در حال حاضر سالانه بر حسب مورد بین 5000 تا 15000 دستگاه سمعک ساخت گروه GN ReSound در ایران به فروش می رسد.

ارائه خدمات پس از فروش با سرعت و کیفیت بالا همواره یکی از بزرگترین مسائل در فعالیتهای حوزه عرضه تجهیزات پزشکی بوده است. تیم خدمات پس از فروش و مهندسی تجهیزات شرکت شامل گروهی بالغ بر 15 نفر افراد متخصص و ورزیده می شود که در دپارتمان نگهداری و سرویس به فعالیت مشغولند. کادر مدریتی، علمی و اجرایی بسیار مجرب و کارآزموده این شرکت تضمین کننده برترین خدمات به شما خواهند بود.

تاریخچه با زبان انگلیسی